O nas

Służymy Państwu stałym wsparciem.

Doradzamy rolnikom

W swoim zespole posiadamy specjalistów z 20 – letnim stażem współpracy z ARIMIR. Specjalizujemy się w skutecznym pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji w sektorze rolnym.

Dobry Wniosek

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dotyczących pozyskiwania dotacji unijnych i programów pomocowych dla rolników. Nasza firma od wielu lat skutecznie pomaga rolnikom w realizacji nowych zamierzeń, produktów i usług oraz podnoszeniu ich kompetencji.

Nasze zaangażowanie w pracę zawsze cechuje terminowość, sumienność oraz wysoka dyscyplina pracy. Wierzymy, że nasze doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza pomogą Ci w pozyskaniu wymaganych funduszy oraz w osiągnięciu Twoich celów.

Nasi specjaliści chętnie przeprowadzą Cię przez cały proces wnioskowania o środki finansowe, a także pomogą Ci w uzyskaniu odpowiedzi na wszelkie pytania związane z dotacjami unijnymi i programami pomocowymi dla rolników.

Jesteśmy zawsze gotowi do wysłuchania potrzeb naszych Klientów i do zaproponowania rozwiązań, które będą najlepiej dopasowane do ich wymagań.

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!

Nasza filozofia

Nasza filozofia pracy opiera się na wartościach, takich jak pasja, profesjonalizm, indywidualne podejście, terminowość i sumienność, wysoka jakość usług, ciągłe doskonalenie oraz partnerstwo. Dzięki tym wartościom, nasza firma może zaoferować najlepsze usługi dla naszych klientów i przyczynić się do ich sukcesu.

Nasza misja

Nasza misja polega na skutecznym pomaganiu rolnikom w pozyskiwaniu dotacji unijnych i programów pomocowych oraz podnoszeniu ich kompetencji.

Nasza wizja

Nasza wizja polega na staniu się wiodącą firmą w branży doradztwa i pozyskiwania funduszy unijnych dla rolnictwa, zyskując zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości usług i indywidualnemu podejściu.